Ideal STONE

Kamenárstvo Ideal STONE je mladá, dynamicky rozvíjajúca sa firma, ktorej hlavnou činnosťou je dodávanie hotových kamenárskych výrobkov a poskytovanie služieb v oblasti kamenárskych prác.

To, čo reprezentujeme je prvotriedna kvalita, precíznosť prevedenia, seriózny prístup a najvýhodnejšie cenové podmienky pre našich zákazníkov.

Náhrobný kameň je hmatateľným symbolom spomienky, preto by sme mali venovať osobitnú pozornosť jeho výberu. My všetci chceme dať vyhotoviť pomník, ktorý je hoden po desaťročia udržať spomienku našich blízkych a preto zabezpečujeme kompletnú realizáciu náhrobných pomníkov od betónového základu až po finálnu montáž.

Naša výroba sa okrem pomníkov zaoberá aj vyrábaním interiérových a exteriérových doplnkov ako sú obklady krbov, kuchynské dosky, parapety, dlažby.

Každému zákazníkovi ponúkame unikátne, kompletné riešenie jeho požiadavky v cintorínskej aj stavebnej architektúre s cieľom zrealizovať čo najpresnejšie jeho vysnívanú predstavu. Či už potrebujete pridať dotyk elegancie Vášmu interiéru alebo skrášliť exteriér, pomôžeme Vám zrealizovať Vaše predstavy.

Vysoký stupeň kvality nám umožňuje poskytovať dlhoročnú záruku na naše práce. Neponúkame dovoz z Číny, všetky naše produkty sú vyrábané na Slovensku.

Zdarma Vám vyhotovíme cenovú kalkuláciu, ktorú môžete porovnať s konkurenčnými ponukami.

Práce realizujeme na celom území Slovenska ako aj v zahraničí.

Pre ďalšie informácie prejdite na Kontakty.

 

Ďakujeme Vám za prejavenú dôveru.

 

Ing. Zuzana Doležáleková

majiteľka

ideal STONE budova predajne

Budova predajne – Mederčská 4944, 945 01 Komárno /Novostavba vedľa predajne LIDL/